Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Euro-Design 86 plus

Актуальна сторінка знаходиться за посиланням REHAU GENEO

вікна Свіже рішення від компанії rehau, на заміну системі Euro Design прийшла ecosol design - Більше світла Вашому дому ! Адекватна вартість і висока якість поєднано воєдино в вікнах рехау екосол дизайн 70. П'ятикамерний профіль відповідає нормам ДБН для всіх регіонів України.як ми зберігаємо тепло і затишок у вас вдома?

 
 
переваги енергозберігаючого склопакета

лого


якпрацює енергозберігаючий склопакет


рехау екосол 60

вікна Рехау Ecosol Design 70 являє собою п'ятикамерну віконну систему, що забезпечує максимальне пропускання світлових променів завдяки зменшенню рами / стулки.

енергозбереження, Шумоізоляція, повітро - і водопроникність


пластикові вікна Рехау відповідають найвищим стандартам енергозбереження житлових будинків: при наявності автономної опалювальної системи витрати на покупку даного профілю окупаються в повному обсязі через 3-4 роки, а житло буде завжди теплим і максимально затишним.

віконні конструкції Rehau володіють високим рівнем звукоізоляції в 43 дБ. Що стосується повітропроникності і водопроникності, то ці вікна мають 4 і 9 класи відповідно (згідно EN12207 і EN12208).

Сертифіковані випробування якості


профільні системи Рехау були піддані сертифікованим випробуванням в умовах інтенсивних температурних перепадів, опромінення ультрафіолетовими променями, опадів і в інших екстремальних умовах. Дані випробування показали, що міцність вікон не зменшується, а колір зберігається на 100%. Металопластикові профілі Рехау Екосол 70 залишаються стійкими до різних хімічних речовин: кислот, лугів, побутових миючих засобів, а також ароматичним спиртів і вуглеводнів.

більше світла!


системи Rehau Ecosol розроблялися відповідно до потреб сучасного людства. Саме тому нові пластикові вікна мають відповідний девіз:»більше світла і теплоти в житті". Металопластикові вікна Рехау Ecosol пропускають в приміщення на 13% більше світлових променів, ніж інші ПВХ конструкції при таких же габаритах.

елегантний дизайн


вікна Екосол Дизайн 70 виглядають набагато елегантніше будь-яких інших пластикових віконних конструкцій. Вони забезпечують домовласників прекрасним панорамним видом на зовнішній світ. При цьому вікна візуально розширюють простір житла, стираючи межі між вулицею і самим приміщенням.

вартість Ecosol Design 70


Порівняльна оцінка технічних параметрів профільних конструкцій Ecosol з іншими системами Rehau показує, що вікна Екосол Дизайн 70 в декількох характеристиках навіть виграють у своїх прототипів. При цьому вартість таких профільних трохи нижче, що робить їх доступними для всіх домовласників.
Свіжі статті:


Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру

Телефонуйте прямо зараз !

Досвідчений менеджер допоможе оцінити вартість і складність робіт.
Ми завжди раді відповісти на всі Ваші запитання.Ми на мапі