Авторизованный
торговый партнер
Rehau в Киеве

логотип rehau
  График работы:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обед с 13:00 до 14:00

Euro-Design 86 plus


Економна 86 міліметрова система для ефективної теплоізоляції

Характеристики*: Конструктивна глибина: 86 мм Кількість камер: 6 камер Максимальна товщина склопакету: до 53 мм Теплоізоляція*: Uf= 1,1 Вт/м²K / Rf**= 0,91 м²K/Вт Звукоізоляція*: до Rw,P= 46 дБ Зламобезпека: до класу 2 (ENV 1627) Повітропроникність: клас 4 згідно з EN 12207 Водонепроникність: до клау 9A згідно з EN 12208 Ущільнення: RAU-PREN Кількість контурів: 2 контури ущільнення притвору

*Дані отримані з експертного висновку ift Rosenheim. **Коефіцієнт опору теплопередачі профілю Rf отримано розрахунковим шляхом як величину, обернено пропорційну до Uf.

Особливості системи Переваги Рівень теплоізоляції Дозволяє значно заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні. Правильна геометрія профілю та металеве армування Забезпечує високий рівень повітро- та водонепроникності. Звукоізоляція до 46 дБ Дозволяє насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном автомагістраль. Два контури ущільнення Затримують повітряний потік, запобігають попаданню пилу та вологи зовні. Поверхня (Hign Definition Finishing (HDF)) Легке та швидке усунення забруднень за допомогою звичайних миючих засобів. Скошений фальц рами та стулки Покращене водовідведення та легший догляд. Дизайн Різноманітні кольорові рішення (кашування, лакування, алюмінієві накладки). Дозволяє виготовити вікна певної форми, наприклад, круглі, трикутні, трапецієвидні. Висота непрозорої частини профілю 155 мм Забезпечує оптимальне проходження світла.


Бесплатная консультация и обратный звонок


  • Бесплатная консультация
  • Узнать больше о Рехау
    номер киевстар   /044/  361-93-59;
    узнать стоимость
Свежие статьи:


Остались вопросы?
Задайте их менеджеру

Звоните прямо сейчас !

Опытный менеджер поможет оценить стоимость и сложность работ.
Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы.Мы на карте