Авторизованный
торговый партнер
Rehau в Киеве

  График работы:
Пн-Пт: 10:00 до 17:30
Сб: 10:00 до 15:00
Обед с 13:00 до 14:00

Балкон з виносомЦіни та терміни виготовлення

Що ж цікавить замовника в першу чергу ? Ціна балкона з виносом і терміни виготовлення ? ТТакі питання ми найчастіше чуємо на початку розмови.

Розширення або збільшення площі балкона можна домогтися двома способами:

винос по підвіконню винос плити на балконі

Надійність виносної конструкції

швелер 12

Технологія монтажу виносної плити. Для 100% впевненості і надійності, як основу нової плити ми використовуємо сталевий швелер 12

номер швелераh, ммb, ммS, ммt, ммR, ммr, ммМасса 1м, кг
Швелер 12У, (Швелер 12 У)120524,87,87,5310,43
всі балкони
закріплення швелера

Закріплення швелера проводиться за верх вже існуючої плити. Балка заводиться в стіну будинку на 15 - 30 см, в залежності від того з яким фасадом ми працюємо. Цегла не викликає проблем і швелер заводиться по максимуму, інша справа панельне перекриття, тут все буде залежить від конструкції будинку. Правильне закріплення балки, дозволяє перенести навантаження з основною плити на стіну будинку.

Для компенсації навантаження і її рівномірного розподілу по всій площі, зварюється сталевий каркас, по верх або в площині з швелером. По краях каркаса піднімаються вертикальні стійки - основа майбутнього парапету. Балка оказавшаяся за межею плити, подваріваеться металевим листом, підходить товщина 2мм. Така підшивка може бути виконана різними матеріалами; згинального навантаження на цей елемент не вплине але використання металевого листа додає запас міцності.

тут фото

Скління балкона можна умовно розділити на 3 варіанти:

  1. 1   Повне скління - французький балкон.
    У цьому випадку необхідність виготовлення парапету відсутня, скління і буде виконувати цю функцію.
  2. 2   Скління від парапету
    Виготовляється парапет і вся частина до даху - скління.
  3. 3   вибіркове скління
    Виготовляється парапет, частина до даху вибірково обшивається - решта склиться.

Парапет

  400 грн.м/кв

Новий парапет виготовляється на висоту запропоновану замовником. Бажаючи зробити балкон більш світлим необхідно зменшувати парапет, а по можливості піднімати дах.

Дах
  900 грн.м/кв докладніше: сторінка дах балконадах балкона

Балкон з виносом по плиті вимагає виготовлення даху. Над старою плитою знаходиться перекриття, для Вас це стеля, а для сусідів зверху це підлога. Новій площі балкона - потрібен новий навіс здатний доповнити відсутню частину перекриття, він може бути як суцільний так і продовженням плити. Вартість таких робіт з матеріалом починається від 900 грн за метр квадратний і збільшується залежно матеріалів використовуваних для облаштування конструкції. Найпростіший і недорогий варіант, підходить для відкритого балкона, передбачає тільки профлист і каркас для нього. Далі ми можемо додавати матеріали для теплоізоляції, шумоізоляції або звукоізоляції, а також гідроізоляції.


Свежие статьи:


Остались вопросы?   Задайте их менеджеру

Телефон:    /044/ 361-93-59;  

Звоните прямо сейчас !

Опытный менеджер поможет оценить стоимость и сложность работ.
Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы.Мы на карте