Авторизованный
торговый партнер
Rehau в Киеве

  График работы:
Пн-Пт: 10:00 до 17:30
Сб: 10:00 до 15:00
Обед с 13:00 до 14:00

Дах на балкон

дах з виносом по плиті

Вартість і основні етапи монтажу

Вартість даху від 1200грн за м/кв, залежить від вибору матеріалів для виготовлення даху. Існує мінімальний перелік комплектації даху необхідний для її правильного функціонування, тобто захист балкона від впливу атмосферних опадів, вітру і збереження тепла. Технологія монтажу може мінятися залежно від поставленого завдання. Найбільш простий варіант даху увазі собою металевий каркас накритий профільним листом, такий дах використовується без скління; тому відсутня необхідність у використанні більшої кількості матеріалів. Спираючись від основного каркасу і додаючи необхідну нам функціональність ми використовуємо ті чи інші матеріали.

Кровля крыши балкона. Наша компанія у виборі зовнішнього покриття настійно рекомендує використовувати листові метали. Міцність і довговічність таких матеріалів дозволяє нам давати гарантію на дах 15 -20 років. До самим надійним листовим металам відноситься оцинкована сталь, також пропонуємо профільовані листи (профнастил) з полімерним покриттям дозволяє додати будь-який колір Вашому даху. Добірні елементи покрівлі виготовляються з того ж матеріалу.Тепло і звуко ізоляція. Дві важливі складові якісного балконного даху спеціально розміщені в одному розділі, ці складові пов'язані нерозривно. Підбираючи матеріали для поліпшення теплоізоляції ви одночасно підвищуєте і шумо - або ж звукоізоляцію.Для примера плита осб (OSB) выполняет одновременно несколько задач: это укрепления как дополнительная прочность, поглощение шума исходящего от металла во время дождя, так и теплобарьер задерживая потоки тёплого повітря. Для підвищення шумоізоляції необхідно стелити між профлистом і аркушем осб спеціальний фольгований утеплювач. У його основу входить поліетиленова піна різної структури і товщини, що дозволяє поглинати вібрації і відповідно звук.

Подальше утеплення доцільніше проводити під час внутрішніх оздоблювальних робіт. Ніша між покрівлею і майбутньому стелею заповнюється мінеральною ватою, але до цього, необхідно провести електрику або інші комунікації. Правильна постановка процесів монтажу дозволяє економити Ваш час, час ремонтних робіт.

Детально - каркас даху. Те з чого починається виготовлення будь-якого даху. Основою каркаса служить металевий куточок (25 х 25 або 30 х 30мм), це додає особливу міцність і довговічність такої конструкції. За допомогою зварних швів куточки з'єднуються і утворюють окремі частини майбутньої ферми. Для поперечного з'єднання куточків використовується металева пластина 25 х 4мм, надалі в цю пластину буде закручуватися профільний лист. На висоті, де в подальшому буде встановлено дах, закріплюється металевий куточок за допомогою силових анкерних болтів. Тепер на цьому рівні можна приварити каркас даху.

французький балкон з дахом дах з виносом по плиті

У яких випадках необхідно виготовлення даху ?

Дах на балконі останнього поверху. У старих будинках, хрущовках деяких сталінках та інших "малоповерхівок" на останніх поверхах відсутні перекриття у верхній частині балкона. Такі балкони облаштовуємо дахом самостійно власниками цих квартир. Виготовлення нового даху для балкона, також може бути обумовлено необхідністю встановлення нових вікон, скління балкона.

Винос балкони по плиті. Висуваючи плиту в бік вулиці Вам також необхідно збільшити розміри перекриття у верхній частині балкона.

Виготовляємо Дахи на балкон у Києві та Київській області

Обов'язково телефонуйте нам для уточнення вартості і консультацій. Ми раді відповісти на всі Ваші запитання !»     Таблиця цін на монтажно зварювальні роботи
найменування робіт в комплексі ** окремо*
Винос балконного підвіконня 380грн від 420грн
Утеплення виносу (короткий винос) 60грн від 80грн
Короб металевий (обшивка виносного балкона) 115грн від 125грн
Винос балконної плити від 1100грн від 1200грн
Перила балконні (парапет) від 350грн від 400грн
Дах балконний від 1100грн від 1200грн
     
* - Ціни вказані за погонний метр, матеріал і доставка входять у вартість
** - При замовленні на суму більше 10 000грн діє знижка
   

дах для балкона на останньому поверсідах с осб дах для французького балкона

Свежие статьи:


Остались вопросы?   Задайте их менеджеру

Телефон:    /044/ 361-93-59;  

Звоните прямо сейчас !

Опытный менеджер поможет оценить стоимость и сложность работ.
Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы.Мы на карте