Авторизованный
торговый партнер
Rehau в Киеве

  График работы:
Пн-Пт: 10:00 до 17:30
Сб: 10:00 до 15:00
Обед с 13:00 до 14:00

Кращі Вікна в Києві - Балкони під ключЯк ми зберігаємо
тепло і затишок у вас вдома?

Переваги енергозберігаючого склопакетаЧому Ми:

З нами вигідно

Як ми працюємо ?

Як правильно оцінити вартість металопластикових вікон ?


Вирішили купити вікно?     Перше на що слід звернути увагу:

зверніть увагу       Також слід враховувати :

балкон под ключ

цены на окна просчётГарантии и сертификаты

сертификат санитарно-эпидемиологической экспертизы сертификат сертификат макосертификат еврогласс

Компанія "Балкони і Вікна" дає 5 років офіційної та повної гарантії на всю продукцію та послуги.

гарантія 5 років
Коротко про нашу компанію

Фундамент компанії "Балкони і Вікна" заснований на досвіді та професіоналізмі фахівців зварників і монтажників вікон. Кожен співробітник брав участь безпосередньо в монтажі вікон і балконів, і тому знає не на словах, про що він консультує замовника. Завдяки цьому можна сказати з упевненістю - співпраця з нами, це високий рівень якості, що відповідає самим сучасних мірках європейських стандартів.

Своїм основним напрямок вважаємо облаштування балконів. За час роботи на ринку України, постійно аналізуючи і перебуваючи в пошуку підвищення стандартів, як продажі товарів так і роботи з клієнтом у наданні послуг, визначили наступні критерії для правильної роботи у віконному бізнесі:

1. Покупець "нового" покоління вимагає дуже високого рівня обслуговування. Завдяки інтернету наші клієнти інформаційно підготовлені і велика частина з них за допомогою цього інструменту вміє правильно аналізувати ринок. У таких умовах що-б що домогтися прихильності покупця необхідно відповідати всім нормам і принципам сучасного бізнесу. Перше на що ми звертаємо увагу - це коректна подача інформації про товари і послуги. У спілкування з клієнтами намагаємося знаходити підхід до кожної особи окремо, і в Відповідно до цього використовувати ту необхідну кількість термінів яке бажати знати сам замовник. Для підвищення якості спілкування навчаємо замовника, пояснюючи використовувані технології і методи вирішення різних завдань. Якщо коротко - ми надаємо відкритий доступ, до всієї наявної у нас інформації, для отримання всіх необхідних відповідей на задані клієнтом запити.
2. У співпраці з постачальниками віддаємо пріоритет якості. Уникаючи зайвого посередництва отримуємо можливість встановлювати конкурентоспроможні ціни.

6 метрів балкона під ключСвежие статьи:


Остались вопросы?   Задайте их менеджеру

Телефон:    /044/ 361-93-59;  

Звоните прямо сейчас !

Опытный менеджер поможет оценить стоимость и сложность работ.
Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы.Мы на карте