Авторизованный
торговый партнер
Rehau в Киеве

  График работы:
Пн-Пт: 10:00 до 17:30
Сб: 10:00 до 15:00
Обед с 13:00 до 14:00

Винос балкона по підвіконню 350 грн / м.п


виготовлення виносу по підвіконню

Як зробити винос по підвіконню на балконі або лоджії ?

Існує безліч способів виконання виносного балкона, головним у виготовленні вважається принцип надійності і довговічності конструкції. Для досвідченого зварювальника така конструкція є однією з найпростіших, в цій статті ми розкриємо деякі секрети розказані безпосередньо нашими майстрами.

.... Іноді ми чуємо що конструкцію для виносного балкона (далі іноді називатимемо винесення) може зробити будь-хто. Сперечатися про правильність цього твердження ми не станемо, але хочемо внести деяку ясність допомагає відрізнити професійного працівника віддилетанта любителя. В голові у майстра складена повна "картина" роботи - від початку і до кінця, всі дрібні деталі і можливі недоліки він бачить заздалегідь, що дозволяє виконатироботу максимально швидко, а якість роботи довести до максимуму. Любителю для виконання такого ж обсягу робіт буде потрібно в рази більше часу.

Про які дрібні деталі і можливі недоліки йдеться:

Замір вікон - до демонтажу та пристрої виносної конструкції . сжема замір лоджии Звичайно ми рекомендуємо спочатку зробити попередній замір, а вже після виготовлення виносу відправляти вікна в роботу. Але так виходить не завжди, адже в такому випадку доводиться чекати 4 - 5 днів з відкритим балконом, а в зимовий час і в погану погоду - це може принести деякі незручності. Якщо замовник настійно просить скоротити терміни робіт, доводиться робити замір як є. У таких випадках досвід змірщика виходить на передній план. Для правильного розрахунку висоти конструкції, необхідно перевірити рівень парапету на наявність перекосу по горизонталі. Рідко можна зустріти рівний парапет, часто в добавок зустрічається ще й нерівна стельова плита, це створює різницю зазорів по ліву та праву сторону скління (малюнок №2).

Зустрічаються вигини парапету не тільки по горизонталі, але й у бік вулиці або будинку .схема замір підвіконня для виносного балкона Цей момент слід враховувати при замірі підвіконня, так "пузо" в бік вулиці зменшить зазор між самим підвіконням і внутрішньою стінкою балкона на відстані вигину. Загалом слід якомога ретельніше вивчити поверхню парапету; потрібно визначити заздалегідь можливі нерівності які буде неможливо видалити, але які слід враховувати. На розмір підвіконня також впливає, то як буде обшиватися частина балкона під склінням і який шар утеплювача ви збираєтеся використовувати. Порахувавши скільки займе обшивка з утепленням - додаємо до розміру підвіконня, що-б він не виявився коротшим.

Оцінка необхідності використання тих чи інших матеріалів для кріплення виносу. Більш складними - вважаються виносні конструкції на неметалічному парапеті, через неможливість закріпиться зварним швом. В якості парапету в сучасних будинках використовують панельні плити або цегельну кладку, в останньому випадку кріплення можливо здійснити за допомогою силового анкера. Швидше і зручніше виставити рівень для нового скління допоможуть заздалегідь підготовлені невеликі відрізки куточка або пластини. Водний або лазерний рівень покаже максимальну різницю необхідну доповнити підготовленими заготовками.

Також нам знадобиться різьбовий прут (або болт), гайки і шайби:

різьбовій прут гайкашайба

За допомогою цього ми будемо кріпити куточки, просмикуючи крізь сам куточок і плиту парапету різьбовий прут, гайки і шайби допоможуть стягти куточок з плітою- тим самим щільно закріпиться.

Тонкий парапет (плита). У разі якщо товщина панелі менше 8 см, закріпиться силовим анкером пробиваючи плиту по товщині зверху вниз буде дуже складно, так як плита може кришитись і таке кріплення буде марно. Велика частина таких плит має закріплений куточок по верх плити, приварити до нього не складає труднощів, а саме кріплення буде досить надійним. Але якщо того самого куточка немає, користуємося зовсім інший технологією кріплення. Складного тут нічого немає, слід лише використовувати більшу кількість металу. По внутрішній площині плити, горизонтально опускаємо куточок або пластину на висоту отворів для кріплення зовнішніх куточків. Надалі ми стягнемо болтами зовнішню і внутрішню частину конструкції. У місцях

винос балконавинос по підвіконню


Свежие статьи:


Остались вопросы?   Задайте их менеджеру

Телефон:    /044/ 361-93-59;  

Звоните прямо сейчас !

Опытный менеджер поможет оценить стоимость и сложность работ.
Мы всегда рады ответить на все Ваши вопросы.Мы на карте